Kontakt

Vi sitter i centrala Uppsala i hörnet av Dragarbrunnsgatan och Bangårdsgatan, där vi genomför alla våra projekt. Samtliga systemutvecklare har högskoleutbildning med specifika teknikcertifieringar. Exor IT-byrå är godkända Microsoft Certified Partner samt EPiServer Partner.

 

Fakturaadress:
Exor IT-Byrå AB
c/o Bankgirocentralen BGC AB
FE 301, BGC-id FRX9248
105 69 Stockholm

Postadress:
Exor IT-byrå
Box 1821, 751 48 Uppsala

Besöksadress:
Bangårdsgatan 7, Uppsala

Jörgen Enström

Jörgen Enström

VD/Marknad 

jorgen.enstrom@exor.se
018-66 67 02

Per Hallström

Per Hallström

Konsultchef 

per.hallstrom@exor.se
018-66 67 06

Henrik Hedlund

Henrik Hedlund

Konsultchef

henrik.hedlund@exor.se
018-66 67 03

Anna Wikander

Anna Wikander

Ekonomi

anna.wikander@folkessonab.se
018-66 67 00

Daniel Andersson

Daniel Andersson

Systemutvecklare/Projektledare 

daniel.andersson@exor.se
018-66 67 05

Filip Stjernberg

Filip Stjernberg

Systemutvecklare/Projektledare 

filip.stjernberg@exor.se
018-66 67 09

Hannes Persson

Hannes Persson

Systemutvecklare

hannes.persson@exor.se
018-444 37 87

Jimmi Gruen

Jimmi Gruen

Driftansvarig

jimmi.gruen@exor.se
018-444 37 80

Ludvig Enström

Ludvig Enström

Systemutvecklare/Projektledare 

ludvig.enstrom@exor.se
018-66 67 12

Martin Gustafsson

Martin Gustafsson

Systemutvecklare/Projektledare

martin.gustafsson@exor.se
018-66 67 11

Elin Carlström

Elin Carlström

Systemutvecklare

elin.carlstrom@exor.se
018-444 37 86

Alexander Larsson

Alexander Larsson

Systemutvecklare/Projektledare

alexander.larsson@exor.se
018-66 67 18

Henrik Nygren

Henrik Nygren

Systemutvecklare/Projektledare

henrik.nygren@exor.se
018-66 67 17

Fredrik Bongcam

Fredrik Bongcam

Systemutvecklare/Projektledare

fredrik.bongcam@exor.se
018-66 67 14

Lena Widegren

Lena Widegren

Test och support

lena.widegren@exor.se
018-4443783

Mattias Andersson

Mattias Andersson

Systemutvecklare/Projektledare

mattias.andersson@exor.se
018-66 67 13

Simon von Knorring

Simon von Knorring

Systemutvecklare/Projektledare

simon.vonknorring@exor.se
018-66 67 08

Per Wirén

Per Wirén

Systemutvecklare/Projektledare

per.wiren@exor.se
018-66 67 04

Isak Svedenman

Isak Svedenman

Systemutvecklare/Projektledare

isak.svedenman@exor.se
018 66 67 07

Gunnar Nordqvist

Gunnar Nordqvist

Ekonomi

gunnar.nordqvist@exor.se
018-444 31 42

Exor IT-Byrå EPiServer Microsoft

Tel: 018-66 67 00 - E-post: info@exor.se - Besöksadress: Bangårdsgatan 7

© Copyright 2021 - Exor IT-Byrå