KONTAKT

Vi sitter i centrala Uppsala i hörnet av Dragarbrunnsgatan och Bangårdsgatan, där vi genomför alla våra projekt. Samtliga systemutvecklare har högskoleutbildning med specifika teknikcertifieringar. Exor IT-byrå är godkända Microsoft Certified Partner samt EPiServer Partner.

Jörgen Enström

Jörgen Enström

VD/Marknad 

jorgen.enstrom@exor.se
018-66 67 02

Per Hallström

Per Hallström

Konsultchef 

per.hallstrom@exor.se
018-66 67 06

Carl Enström

Carl Enström

UX/UI Designer

carl.enstrom@exor.se
018-66 67 14

Henrik Hedlund

Henrik Hedlund

Konsultchef

henrik.hedlund@exor.se
018-66 67 03

Anna Wikander

Anna Wikander

Ekonomi

anna.wikander@folkessonab.se
018-66 67 00

Daniel Andersson

Daniel Andersson

Systemutvecklare/Projektledare 

daniel.andersson@exor.se
018-66 67 05

Filip Stjernberg

Filip Stjernberg

Systemutvecklare/Projektledare 

filip.stjernberg@exor.se
018-66 67 09

Hannes Persson

Hannes Persson

Systemutvecklare

hannes.persson@exor.se
018-444 37 87

Jimmi Gruen

Jimmi Gruen

Driftansvarig

jimmi.gruen@exor.se
018-444 37 80

Ludvig Enström

Ludvig Enström

Systemutvecklare/Projektledare 

ludvig.enstrom@exor.se
018-66 67 12

Martin Gustafsson

Martin Gustafsson

Systemutvecklare/Projektledare

martin.gustafsson@exor.se
018-66 67 11

Magnus Stenqvist

Magnus Stenqvist

Systemutvecklare/Projektledare 

magnus.stenqvist@exor.se
018-66 67 07

Fredrik Nilsson

Fredrik Nilsson

Systemutvecklare/Projektledare

fredrik.nilsson@exor.se
018-444 37 81

Patrik Andersson

Patrik Andersson

Systemutvecklare

patrik.andersson@exor.se
018-66 67 16

Petter Annerwall

Petter Annerwall

Systemutvecklare

petter.annerwall@exor.se
018-66 67 19

Marcus Öman

Marcus Öman

Systemutvecklare

marcus.oman@exor.se
018-66 67 08

Viktor Gullmark

Viktor Gullmark

Systemutvecklare

viktor.gullmark@exor.se
018-66 67 17

Elin Carlström

Elin Carlström

Systemutvecklare

elin.carlstrom@exor.se
018-444 37 86

Tove Gumbel

Tove Gumbel

Webbutvecklare/Interaktionsdesigner

tove.gumbel@exor.se
018-66 67 18

Eric Lindeberg

Eric Lindeberg

Systemutvecklare

eric.lindeberg@exor.se
018-444 37 82

Per Wirén

Per Wirén

Systemutvecklare/Projektledare

per.wiren@exor.se
018-66 67 04

Rasmus Cronstrand

Rasmus Cronstrand

Systemutvecklare

rasmus.cronstrand@exor.se
018-444 37 88

Gunnar Nordqvist

Gunnar Nordqvist

Ekonomi

gunnar.nordqvist@exor.se
018-444 31 42

Oskar Yvell

Oskar Yvell

Systemutvecklare/Projektledare

oskar.yvell@exor.se
018-66 67 13

Exor IT-Byrå EPiServer Microsoft

Tel: 018-66 67 00 - E-post: info@exor.se - Besöksadress: Bangårdsgatan 7 - Postadress / Fakturaadress

© Copyright 2017 - Exor IT-Byrå