Kontaktuppgifter

Besök & kontakta oss

Växel: +46 (0)18 66 67 00
E-post: info@exor.se

Besöksadress
Bangårdsgatan 7, Uppsala

Postadress
Box 1821, 751 48 Uppsala

Fakturaadress
faktura@exor.se (pdf)

Bangårdsgatan 7

Exor IT-Byrå

m
Från Uppsala resecentrum

Närmaste granne är Fitness 24 Seven.
Vår entré ligger till vänster om gymmets entré.
Ring på, invänta svar & lyssna efter ett klick.
Problem att komma in? Ring 018-666700

Varmt välkommen upp på en god kopp kaffe! 

Per Hallström

Konsultchef

per.hallstrom@exor.se
018-66 67 06

Henrik Hedlund

Systemutvecklare/projektledare

henrik.hedlund@exor.se
018-66 67 03

Daniel Andersson

Systemutvecklare/projektledare

daniel.andersson@exor.se
018-66 67 05

Alexander Larsson

Systemutvecklare/projektledare

alexander.larsson@exor.se
018-66 67 18

Per Wirén

Systemutvecklare/projektledare

per.wiren@exor.se
018-666704

Simon von Knorring

Systemutvecklare/projektledare

simon.vonknorring@exor.se
018-66 67 08

Elin Carlström

Systemutvecklare

elin.carlstrom@exor.se
018-444 37 86

Fredrik Bongcam

Systemutvecklare/projektledare

fredrik.bongcam@exor.se
018-66 67 14

Isak Svedenman

Systemutvecklare/projektledare

isak.svedenman@exor.se
018-66 67 07

Hannes Persson

Systemutvecklare/projektledare

hannes.persson@exor.se
018-444 37 87

Ludvig Enström

Systemutvecklare/projektledare

ludvig.enstrom@exor.se
018-66 67 12

Filip Våräng

Systemutvecklare/projektledare

filip.varang@exor.se
018-66 67 09

Lena Widegren

Test & support

lena.widegren@exor.se
018-444 37 83

Mattias Andersson

Systemutvecklare/projektledare

mattias.andersson@exor.se
018-66 67 13

Henrik Nygren

Systemutvecklare/projektledare

henrik.nygren@exor.se
018-66 67 17

Martin Gustafsson

Systemutvecklare/projektledare

martin.gustafsson@exor.se
018-66 67 11

William Kämäräinen

Systemutvecklare

william.kamarainen@exor.se
018-66 67 00

Mattias Svensson

Systemutvecklare/projektledare

mattias.svensson@exor.se
018-66 00

Glad jobbsökare?

Är du en glad, ödmjuk, ansvarsfull och teknikintresserad person?

Som dessutom gillar "frihet under ansvar", trevliga kollegor och utvecklande teknikuppdrag?

Läs mera ...

Hör av dig!

Genom att skicka in en spontanansökan via e-post.
Klicka här